Czym się wyróżniamy wśród ogromnej ilości restauracji sushi w Warszawie i w okolicach?

Na wstępie warto zaznaczyć, że restauracja została stworzona nie przez przypadkowych ludzi:

Szef kuchni/właściciel to sushi master już z ponad 17-letnim doświadczeniem, swoją przygodę zaczął w jednej z pierwszych restauracji japońskich w Warszawie na stanowisku pomoc kuchenna (właściwie to tam się uczył wszystkiego od zera). Chcąc poznać tajniki tej kuchni i zdobywać umiejętności, w momencie kiedy nikt nie chciał go jeszcze dopuścić do deski, zabierał do domu porcję ryżu i po nocach lepił kulki na nigiri :) Takie były początki... Przez wiele lat pracował w warszawskich restauracjach jako kucharz i szef kuchni, pomagał w otwieraniu restauracji dla inwestorów. Ogromnym marzeniem oczywiście było otwarcie swojego miejsca, gdzie wreszcie będzie mógł tworzyć bez zahamowań i ograniczeń dyktowanych kartą menu danej restauracji. Dlatego też powstały iTOsety - można się zdać na fantazję sushi masterów!

Jego konik - to ogromna wiedza i precyzja!

Manager/współwłaścicielka zaczynała jako kelnerka w jednej z restauracji, gdzie pracował obecny mąż i właściciel iTO SUSHi - Tak, małżeństwo gastronomiczne :) Łącznie 10 lat doświadczenia w gastronomii (z czego połowa w restauracjach sushi) w tym 5 lat na stanowiskach supervisorskich oraz jako manager zmianowy, a także prawie 5 lat doświadczenia w branży reklamowo-eventowej dla farmacji (tak, tam nie było miejsca na pomyłki...tu też bardzo mocno pilnuje, aby Goście byli zadowoleni i dopieszczeni).

Jej konik - to skrupulatność i dbałość o Klienta!

Teraz wiecie spod czyich rąk wychodzą te wszystkie specjały i kto nad tym wszystkim czuwa :D


Nie akceptujemy półśrodków, staramy się mieć jak najbardziej indywidualne podejście do każdego i choć czas realizacji jest bardzo ważną kwestią i wszyscy staramy dawać z siebie wszystko, pracując na najwyższych obrotach, to poświęcamy pewnie na to trochę więcej czasu niż większość restauracji, ponieważ przykładamy bardzo dużo wagi nie tylko do smaku, ale też do wyglądu. Bazujemy tylko na produktach od sprawdzonych dostawców, używamy do sushi ryżu z najwyższej półki, a wszystkie sosy są przygotowywane przez nas wg jedynych w swoim rodzaju receptur. Najlepsze sushi zestawy wychodzą spod rąk naszych sushi masterów, gdyż wkładają w nie nie tylko najlepsze składniki, ale też część swojego serca. 

Chcecie pozytywnie zaskoczyć siebie i swoich bliskich? Sprawdźcie co mamy do zaoferowania. Wg wielu naszych Gości najlepsze sushi w Markach. Obiecujemy trzymać poziom, jaki Wam pokazaliśmy na początku. Opinie Gości nie kłamią! Sprawdź opinie na Google!

 

Czemu w Markach? Tu mieszkamy już przeszło 6 lat, więc czemu nie? Lubimy to miejsce i jego mieszkańców!

Realizujemy dostawy: Marki (wzdłuż i wszerz – Szkolna, Fabryczna, Ząbkowska, Piłsudskiego , Okólna, Graniczna, Legionowa, Kościuszki i inne), Słupno, Zielonka, Ząbki, Kobyłka, Wołomin, Warszawa Zielona Białołęka, Bródno, Targówek, bliska Praga Północ oraz Zacisze).